SIMPLY RED - nový termín 3.12.2022

Vážení zákazníci, obdržali sme od spoločnosti Ticketportal.sk informáciu ohľadom koncertu Simply Red:

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenia Simply Red, ktoré sa malo konať dňa 2.12.2021 o 20:00 hod. v priestoroch NTC arény, Bratislava je z dôvodu neustáleho šírenia koronavírusu ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 3.12.2022 (sobota) o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania!

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu písomne požiadať o vrátenie vstupenky najneskôr do 18.7.2021 ! Od tohto dátumu bude vstupenka automaticky presunutá na nový dátum bez možnosti refundácie.

Klienti, ktorí si vstupenky kúpili na predajnom mieste, ich musia zaslať poštou najneskôr do termínu (18.7.2021) uvedeného v tlačovej správe na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. K žiadosti o vrátenie je potrebné zaslať aj emailovú adresu a číslo účtu, kam bude vrátená suma.

Ďaľšie správy

novinky

Novinka Saténových rúk žne úspechy u publika i hudobnej kritiky!

Pokračovanie

Veteráni zo Salon Doré krstia svoje CD

Pokračovanie

Skupina The Dead South prichádza na slovenské pódia so svojou neuveriteľnou celosvetovo úspešnou show plnou energie, dobrej nálady a skvelých muzikantských výkonov.

Pokračovanie

SIMPLY RED - nový termín 3.12.2022

Pokračovanie

9 968 titulov skladom

A ďaľšie na objednávku

Zobraziť ponuku
predajna
návrat hore