GUN’S ROSES – koncert v Prahe, informácie k refundácii vstupeniek.

Vážení zákazníci,

na základe rozhodnutia organizátora koncertu GUN'S ROSES v Prahe sa vstupné nevracia formou vyplatenia hotovosti, ale tzv. systémom voucherov/poukážok.

Zažiadať o refundáciu vstupného si musí každý zákaznik sám ako súkromná osoba, refundácia neprebieha cez predajné miesta - ľutujeme, také je rozhodnutie organizátora Livenation.cz a jeho dohoda s ticketingovým portálom ticketmaster.cz, cez ktorý sa vstupenky predávali. Ďakujeme za pochopenie.

Postup pri žiadosti o refundáciu na stránke ticketmaster.cz:

Je potrebné, aby sa žiadateľ o refundáciu vstupenky prihlásil na stránku ticketmaster.cz, vpravo hore teba kliknúť na PODPORA, v ďalšom okne kliknúť na ODESLAT DOTAZ, vo formulári si v prvom riadku zvolíte možnosť ZRUSENE/PRESUNUTE AKCE a ostatné polia vyplníte podľa návodu. Číslo vstupenky/vstupeniek nájdete na vytlačenej vstupenke pod čiarovým kódom - pre úplnosť údajov je dobre uviesť aj riadok, v ktorom sú okrem čísiel uvedené aj písmena, prípadne priložiť scan vstupeniek.

Spoločnosť ticketmaster.cz vás následne bude kontaktovať - potvrdia vám prijatie žiadosti a uvedú ďalší postup.

Stanovisko organizátora:

LIVE NATION - GUNS N' ROSES - 19. 6. 2020 PRAHA, LETIŠTĚ LETŇANY - KONCERT ZRUŠEN

GUNS N' ROSES - 19. 6. 2020 PRAHA, LETIŠTĚ LETŇANY - KONCERT ZRUŠEN

Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 jsme byli nuceni zrušit termín koncertu skupiny GUNS N' ROSES , který se měl konat dne 19. 6. 2020 na pražském letišti v Letňanech.


V případě, že se akce ruší, je pořádající agentura LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. v souladu se zákonem č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí, povinna zákazníkovi nabídnout poukaz v minimálně stejné hodnotě, jaká je hodnota původní zakoupené vstupenky na zrušenou akci. Tento poukaz bude vydán ticketingovým operátorem Ticketportal nebo Ticketmaster Česká republika. Zákazník poté může uplatnit poukaz při dalším nákupu z nabídky pořadatelem nabízených akcí, jejichž výčet je k nalezení na www.livenation.cz, případně na www.ticketportal.cz / https://www.ticketmaster.cz

POKYNY K VYZVEDNUTÍ POUKAZU:

Poukaz bude vydán oproti platné vstupence buď v listinné podobě, nebo elektronicky formou e-Poukazu na základě žádosti zákazníka do 1 měsíce od doručení žádosti. Žádost může zákazník zaslat nejpozději do 31. března 2021 příslušnému ticketingovému operátorovi, u něhož vstupenky zakoupil, a to:

Ticketmaster Česká republika prostřednictvím webového formuláře https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new

Ďaľšie správy

novinky

Koncert JUDAS PRIEST - nový termín

Pokračovanie

Koncert ERIK TRUFFAZ QUARTET - nový termín 10.10.2021

Pokračovanie

Hana Hegerova

Pokračovanie

Nový Populár - rozhovor s Bobošom Procházkom u nás v predaji

Pokračovanie

9 422 titulov skladom

A ďaľšie na objednávku

Zobraziť ponuku
predajna
návrat hore